sobota, 21 lutego 2015

rozdział 3

Gdy wszyscy weszli do domu Jade nie mogła uwieżyć to co zobaczyła 
- Ten dom wasz jest ogromny- powiedziała
- Teraz to też twój dom- powiedział Liam 
- Chodź Jade pokaże ci twój pokój- powiedział Harry i razem poszli na górę 

* minute później 
-On jest wsapniały- powiedziała Jade 
Pokój wyglądał tak http://kobietawielepiej.pl/sites/default/files/depositphotos_8689258_original.jpg
zaraz Jade położyła się na łóżku 
- Idę na dół- powiedział Harry uśmiechając się 
Jade zaczęła się rozpakowywać ubrań miała bardzo dużo ledwo co zmieściła się do szafek 

* godzinę później 
Jade po rozpakowaniu się zeszłą na dół do chłopaków ale jak się okazało był tylko Zayn 
-Gdzie reszta chłopaków???- zapytała z ciekawością 
-Poszli się rozerwać do baru - powiedział 
- A dlaczego ty nie poszedłeś??
- Ktoś musiał z tobą zostać 
- Przeciez nie jestem już małą dziewczynką !!!
- Wiem ale nie poszedłem ponieważ chciałem gdzieś cię zabrać 
- A gdzie - spytała z zaciekawieniem Jade 
- To niespodzianka- rzekł Zayn 

* 30 min później 
- Już jesteśmy
- Gdzie ty mnie wywiozłeś przecież to jakaś wieś
- Wiem ale chodź ze mną 
Dotarliśmy pod stadninę koni ,Jade kocha konie 
Tak naprawdę to chłopcy nie poszli do baru tylko czekali na to jak Zayn przyjedzie z Jade 
- Mamy dla ciebie niespodziankę- powiedział blondyn 
- To dla ciebie- powiedzieli chłopcy 
A tą niespodzianką był piękny siwy koń 
Jade rzuciła się chłopcą na szyję 
Koń wyglądał tak http://i257.photobucket.com/albums/hh212/edka/HPIM4154.jpg
- Kocham was- powiedziała Jade płacząc ze szczęścia 
- No to wsiadaj - powiedział Harry ............