- Ten dom wasz jest ogromny- powiedziała
- Teraz to też twój dom- powiedział Liam
- Chodź Jade pokaże ci twój pokój- powiedział Harry i razem poszli na górę
* minute później
-On jest wsapniały- powiedziała Jade
Pokój wyglądał tak http://kobietawielepiej.pl/sites/default/files/depositphotos_8689258_original.jpg
zaraz Jade położyła się na łóżku
- Idę na dół- powiedział Harry uśmiechając się
Jade zaczęła się rozpakowywać ubrań miała bardzo dużo ledwo co zmieściła się do szafek
* godzinę później
Jade po rozpakowaniu się zeszłą na dół do chłopaków ale jak się okazało był tylko Zayn
-Gdzie reszta chłopaków???- zapytała z ciekawością
-Poszli się rozerwać do baru - powiedział
- A dlaczego ty nie poszedłeś??
- Ktoś musiał z tobą zostać
- Przeciez nie jestem już małą dziewczynką !!!
- Wiem ale nie poszedłem ponieważ chciałem gdzieś cię zabrać
- A gdzie - spytała z zaciekawieniem Jade
- To niespodzianka- rzekł Zayn
* 30 min później
- Już jesteśmy
- Gdzie ty mnie wywiozłeś przecież to jakaś wieś
- Wiem ale chodź ze mną
Dotarliśmy pod stadninę koni ,Jade kocha konie
Tak naprawdę to chłopcy nie poszli do baru tylko czekali na to jak Zayn przyjedzie z Jade
- Mamy dla ciebie niespodziankę- powiedział blondyn
- To dla ciebie- powiedzieli chłopcy
A tą niespodzianką był piękny siwy koń
Jade rzuciła się chłopcą na szyję
Koń wyglądał tak http://i257.photobucket.com/albums/hh212/edka/HPIM4154.jpg
- Kocham was- powiedziała Jade płacząc ze szczęścia
- No to wsiadaj - powiedział Harry ............