piątek, 7 lutego 2014

Prolog
Mam na imię Jade i mieszkam a może inaczej mieszkałam w USA rok temu uczestniczyłam w wypadku przeżyłam lecz moja mama i tata umarli na miejscu. Nie mam już nikogo lecz mam piątkę wspaniałych przyjaciół którzy postanowili żebym z nimi zamieszkali 





Rozdział 1
Lipiec wakacje 
Chłopcy postanowili żebym przeprowadziła się do nich. 
Teraz to ja będę mieszkać z piątką wspaniałych chłopaków 
Jade pakuj się do i jedziemy za godzinę mamy samolot- powiedział Harry 
Już idę !!!!!! Nie mogę zapiąć tych głupich walizek - krzyknęła 
Już do ciebie idę pomogę ci powiedział Niall Kiedy wszedł do pokoju widocznie się przeraził że można w nim mieć taki bałagan. Teraz zaczęłam się zastanawiać co robi resztak chłopaków Zayn, Hazza, Liam i Louis 
Po paru minutach walizki już były na dworze i chłopaki zaczęli je pakować do samochodu 
- W samolocie chcę siedzieć obok Jade - krzyknął Zayn 
- Nie bo ja powiedział Liam 
I tak zaczęła się kłótni której nie dało się wytrzymać Zayn i Liam darli się na całe auto kto będzie siedział  obok mnie miałam już tego po dziurki w nosie 
Az w końcu krzyknęłam- Będę siedzieć jak najdalej od was 
I to pomogło w końcu się ucichli 
Na lotnisko dotarliśmy pięć minut przed odlotem i szybko zaczęliśmy biec do bramki odlotów na szczęście 
zdąrzyliśmy w ostatniej sekundzie 
To kto siedzi obok mnie - krzyknęłam a parę sekund później siedziałam obok Harrego nie myślałam że to on obok mnie usiądzie.Do Londynu lecieliśmy ok.6 godz. to był bardzo długi lot i byłam po nim wykończona 


Zayn 
Wszyscy razem postanowiliśmy wziąść do siebie Jade ponieważ bardzo dużo w życiu przeszła dlatego musieliśmy jej pomóc bo to nasza najlepsza przyjaciółka 
Przypominam sobie jak kiedyś spotykała się z Harrym lecz gdy wyjechaliśmy wszystko się między nimi posypało 
Lecz dziś gdy ją zobaczyłam poczułam coś dziwne naprawdę nie wiem co to było ale to było wyjątkowe ona ma piękne błękitne oczy. Nagle usłyszałam głos Harrego który coś do mnie mówi 
- Stary zamieniłbyś ze mną miejscami trochę mi nie dobrze a ty siedzisz obok wejścia do łazienki 
- No pewnie -odparłem i usiadłem obok Jade która zaczęła się do mnie tulić 
Czułem takie miłe ciepło gdy nagle.................




To mój pierwszy rozdział mam nadzieje że się podoba 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz